Zaujímavosti / Umenie / 24. august 2017

Toy Story: Príbeh hračiek ožíva na parádnych fotkách

Malý či veľký, každý pozná populárnu rozprávku o hračkách, ktoré si žijú vlastným životom a prežívajú neuveriteľné dobrodružstvá. Hoci od tretej epizódy uplynulo už 7 rokov a 4. časť ohlásili tvorcovia na rok 2019, v obchodoch stále môžeme nájsť populárne postavičky z tejto série. A nielen tam.

Asi nikoho neprekvapí, že kozmonaut Buzz či kovboj Woody sú “ctenými hosťami” v mnohých detských izbách. Mitchel Wu mal tiež zopár takýchto hračiek doma. A keďže je fotografom, skúsil svoje myšlienky prenášať formou fotiek za pomoci práve takýchto neživých pomocníkov.

Foto: https://www.instagram.com/mitchelwuphotography/

Jedna z jeho posledných sérií je venované práve populárnemu fenoménu s názvom Toy Story. V hlavných úlohách teda nájdeme hrdinov príbehu, ktorý sa ľuďom po celom svete neodmysliteľne spája s detstvom.

K nasledujúcim obrázkom musíme pre zaujímavosť dodať ešte jeden detail - všetky efekty, ktoré na nich uvidíte, sú skutočné. Mitchel použil “na pľaci” vodu, zubnú pastu či oheň. A okrem toho, že to musela byť riadna zábava, určite išlo aj o niekoľkohodinovú trpezlivú prácu.

Foto: https://www.instagram.com/mitchelwuphotography/

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader