Zaujímavosti / Videá / 22. august 2014

Takto vyzerá pravá bazénová party v psej škôlke

Zdá sa, že rovnako ako my, aj naši domáci miláčikovia milujú letné party pri bazéne. V michiganskej psej škôlke si ich užívajú naozaj naplno.

Lucky Puppy, psia škôlka v Michigane, poskytuje služby pre tú najnáročnejšiu klientelu. Bazénová party je súčasťou pobytu v luxusnej škôlke, kde sa psíkovia hrajú a plávajú v bazéne, ktorý má tvar kosti, pričom vyzerajú naozaj šťastne.

Denná starostlivosť o psíky ako je Lucky Puppy poskytuje majiteľom možnosť nechať svojich domácich miláčikov v rukách vyškolených profesionálov, zatiaľ čo oni pracujú, cestujú, alebo jednoducho chcú dopriať svojmu miláčikovia poriadnu dávku zábavy. Súčasťou škôlky je 3akrové ihrisko s dohľadom, 7akrov náučných chodníkov, kde sa môžu psíkovia do sýtosti vyšantiť a samozrejme, bazén v tvare kosti.

V škôlke nenájdete žiadne klietky ani mreže, psíkovia sa hrajú na otvorenom priestranstve s chlpatými kamarátmi všade naokolo. Vyškolení odborníci ovládajú psiu „reč tela“ rovnako ako prvú pomoc, aby bolo zabezpečené pohodlie, zábava ale aj bezpečnosť súčasne. Počas osviežujúceho kúpeľa za horúcich letných dní dohliada na psíkov plavčík. Väčšinu času trávia chlpáči vonku, od deviatej do piatej sa môžu hrať na obrovskom ihrisku alebo kúpať v bazéne, neskôr sú premiestnení dovnútra, kde zábava pokračuje. Večer sú oddelení na základe veľkosti a temperamentu, niektorí ostávajú spať v obývačke, iní na matracoch, niektorí majú dokonca vlastnú izbu s postieľkou, upokojujúcim hudobným CD, nadýchanými vankúšmi a hračkami.

Lucky Puppy poskytuje služby na vytvorenie a zachovanie rovnováhy a pohody každého psa. Profesionálne vyškolení pracovníci zaistia vašim miláčikom deň plný zábavy. Ceny sa pohybujú okolo 20 dolárov za jeden deň. 

Monika Budayová/myluckypuppy.com/boredpanda.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader