Videá / Filmy / 06. apríl 2017

5 seriálov, ktoré neskončili keď mali

Kvalita ide dole, scenár krivká a logických nezmyslov je čoraz viac. Lenže producenti si môžu stále napchávať vrecká a televízia je zatiaľ so sledovanosťou spokojná takže…. prečo to nechať tak, keď sa z toho dajú vysávať ďalšie prachy a my môžeme z diváka robiť blázna čakajúceho na to, kto je vrah, kto je matka alebo… čokoľvek? Predstavujeme 5 seriálov, ktoré mali skončiť oveľa skôr, než skončili (alebo skončia).

LOST

U nás svojho času odpremierovaný ako najlepší seriál na svete. Prečo nie, prvé epizódy priniesli šialene veľa zvratov, ostrov začal ukazovať tajomstvá, nikto nevedel ktorá z postáv sa dožije ďalšej epizódy a aké je vlastne hlavné tajomstvo ostrova. Až sa začali vynárať stále nové a nové postavy, ktoré nás nebavili, tajomstvá ostrova neboli nikdy uspokojivo vysvetlené a… ten koniec? Nie,ďakujeme...

Foto: http://www.digitalspy.com

Ako som spoznal vašu matku

O tom, že seriál bol pridlhý nepochybujú ani skalní fanúšikovia “hľadania” tej správnej matky detí. Či je väčší hriech to, že seriál už nebol vtipný alebo to, že pokračoval aj napriek odhaleniu najväčšieho tajomstva, už nechávame na vás.

Foto: tv-addict.tumblr.com

Teória veľkého tresku

Pôvodne zaujímavá partia štyroch vedcov a peknej susedy stratila na zaujímavosti príliš skoro - postavy začali riešiť problémy, ktoré nájdeme v každom jednom seriáli, podivín Sheldon “zahájil poľuďštovanie” a tak stratil šmrnc. A seriál žije a dostane aj spin-off. Hoci, podľa nás, je príliš už aj toto.

Simpsonovci

Legenda, ktorá vychovala jednu generáciu. Brilantné hlášky, paródie na všetko možné z pop-kultúry, charizmatická žltá rodinka, ktorá riešila bežné aj neobvyklé problémy americkej strednej triedy. To všetko Simpsonovcov zdobilo až kým… stratili dych. Už nie sú vtipní, ich problémy len sťažka vyvolajú úsmev a dopozeranie každej epizódy vyžaduje dávku trpezlivosti. Koľká škoda, pre takú legendu.

Prison Break

Kde len začať… Podobne ako LOST, aj toto bol kedysi “najlepší seriál”. Ale to snáď v prvých dvoch sériách. Prison Break sa pomaly ale isto stával paródiou sám na seba. Nové väzenia, logické kiksy a uletený záver pôvodného seriálu už neznamenal zatajený dych ale skôr tichý smiech. A ako vrchol, po siedmich rokoch sa Prison Break vracia. Nové väzenie, mŕtva hlavná postava zázračne ožila (a nebola prvá)… Nie vážne, prečo nám toto robia?

Foto: Siddhartha Thota/flickr.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader