MIAMI 21. marca (WebNoviny.sk) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová zvíťazila 6:4, 6:2 nad Austrálčankou s ruskými koreňmi Dariou Gavrilovovou vo štvrtkovom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA Premier Mandatory Miami Open presented by Itaú v americkom Miami (dotácia 8 359 455 USD, tvrdý povrch)
WTA Premier Mandatory Miami Open - Dvojhra - 1. kolo
Viktória Kužmová (SR) - Daria Gavrilovová (Aus.) 6:4, 6:2
Zdroj: Webnoviny.sk - Viktória Kužmová postúpila v Miami do druhého kola, vyradila Dariu Gavrilovovú © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Aké zákazy sprevádzajú cyklistov na Tour de France? Za porušenie môžu stratiť body aj dostať pokutu
Slovenskí futbalisti spoznali súperov v kvalifikácii o postup na MS 2022, čakajú ich opäť Chorváti
