
23.7.2019 (Webnoviny.sk) - V nemeckom Wächtersbachu pri Frankfurte nad Mohanom postrelil Nemec Eritrejčana, ktorého následne hospitalizovali, operovali a v súčasnosti je mimo ohrozenia života. Hovorca tamojšieho prokurátora Alexander Badle v utorok uviedol, že 26-ročný muž utrpel zranenie v oblasti žalúdka. Prípad sa stal v pondelok v čase obeda. O tri hodiny neskôr našli 55-ročného páchateľa v jeho aute zaparkovanom v susednom meste. Nemec sa strelil do hlavy a zomrel. Badle uviedol, že svoju obeť si vybral na základe farby pleti. Úrady zatiaľ nemajú dôkazy, ktoré by vraha spájali s krajnou pravicou.
Zdroj: Webnoviny.sk - Video: Nemec postrelil muža pre jeho farbu pleti a potom spáchal samovraždu © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https:): failed to open stream: Adresár alebo súbor neexistuje in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Polícia v Londýne zatkla 17 ľudí, sú podozriví z moderného otrokárstva aj riadenia prostitúcie

Malta povolila vplávať záchranárskej lodi s migrantmi do prístavu, tá však utečencov neprijme