3.10.2022 (Webnoviny.sk) - V Bratislave v pondelok dopoludnia vlak zrazil a usmrtil 74-ročnú ženu, ktorá vošla do koľajiska. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, žena v blízkosti zastávky Železná studienka vstúpila na koľajisko a zostala tam stáť.
„Rušňovodič vzhľadom k rýchlosti vlaku a krátkej vzdialenosť už nedokázal zrážke zabrániť," uviedla polícia. Poverený policajt začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.
Zdroj: Webnoviny.sk - V Bratislave sa odohrala ďalšia tragédia, keď žena vošla priamo pred prichádzajúci vlak © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Kiska začína na rozdiel od Fica rokovania, premiér každým krokom destabilizuje celú spoločnosť
Mesto Žiar nad Hronom z dôvodu výrazného nárastu ceny energií pristúpilo k šetriacemu režimu, týka sa to šiestich najdlhších ulíc
