
17.3.2021 (Webnoviny.sk) - Predseda strany Sloboda a Solidarita (SaS) a minister hospodárstva Richard Sulík je presvedčený, že členovia hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) „nechcú hrať vabank s našou krajinou”. Pred voľbami bojovali za spravodlivosť a zodpovednú vládu. Určite medzi sebou dokážu nájsť niekoho, kto ich bude reprezentovať lepšie. Sulík to uviedol vo svojom profile na sociálnej sieti s tým, že SaS je jednotná ako asi ešte nikdy. „Každý jeden z nás si je vedomý následkov našich krokov, ale najmä jasne vidíme, kam sa Slovensko uberá, ak sa niečo nezmení,” doplnil.
Zdroj: Webnoviny.sk - Sulík je presvedčený, že členovia OĽaNO nechcú hrať vabank s našou krajinou © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:

Prvý celoplastový brzdový pedál v športiaku vďaka LANXESS

Krajiny Únie nás chvália ako máme vyriešenú elektrinu, tvrdí Remišová. Takáč za vysoké ceny viní „nezmyselné“ sankcie proti Rusku