ABÚ ZABÍ 5. decembra (WebNoviny.sk) - Americká tenistka Serena Williamsová sa koncom roka predstaví na exhibičnom podujatí Mubadala World Tennis Championship v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch (27. - 29. 12.). V zápase nastúpi proti svojej sestre Venus. Vlani v decembri sa práve na tomto podujatí predstavila prvýkrát po pôrode svojej dcéry. V danom stretnutí nestačila na Lotyšku Jelenu Ostapenkovú.
"Minulý rok sa mi v Abú Zabí veľmi páčilo. Teším sa, že sa znovu uvidím toto krásne mesto a rovnako verím, že poteším aj mojich fanúšikov. Tento rok nastúpim proti mojej sestre, čo robí blížiaci sa zápas pre mňa ešte špeciálnejším," uviedla Serena v zverejnenom stanovisku.
Na rovnakom mieste sa predstavia koncom decembra aj muži. V akcii budú okrem iných aj Srb Novak Djokovič, Španiel Rafael Nadal a vlaňajší víťaz podujatia Juhoafričan Kevin Anderson. Informácie priniesol portál tennis365.com.
Zdroj: Webnoviny.sk - Sestry Williamsové čaká spoločný duel, na exhibičnom podujatí privítajú aj iné zvučné mená © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Plán olympiády v Pjongčangu nenaruší situácia v Severnej Kórei, s ohňom pobežia tisícky bežcov
Slovenský golfista Rory Sabbatini je bližšie k účasti na turnaji sezóny The Championship
