MANCHESTER 10. novembra (WebNoviny.sk) - Anglický futbalový reprezentant Raheem Sterling predĺžil zmluvu s Manchestrom City do leta 2023. Rodák z jamajského Kingstonu bude podľa britskej televízie BBC zarábať až 300-tisíc libier týždenne. Dvadsaťtriročný krídelník pôsobí na Etihad Stadium od sezóny 2015/16 a s klubom získal jeden majstrovský titul v Premier League.
"Som šťastný, že som podpísal nový kontrakt. Môj vývoj v Manchestri City bol úžasný. Od prvej minúty, keď som tu prišiel, som cítil, že je to správna voľba. Vyplatilo sa mi to a som za to veľmi rád," povedal pre oficiálny web "citizens" Sterling, ktorý má v aktuálnom ročníku anglickej najvyššej súťaže vynikajúcu formu. V deviatich vystúpeniach dosiahol šesť gólov a na ďalších päť prihral.
Zdroj: Webnoviny.sk - Raheem Sterling predĺžil zmluvu s Manchestrom City, týždenne si zarobí stovky tisíc © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Video: Thibaut Pinot v záverečnom stúpaní ovládol 15. etapu Vuelty, Sagan prišiel so stratou
Výškar Baršim a viacbojárka Thiamová sa stali najlepšími atlétmi roka
