4.9.2019 (Webnoviny.sk) - Poriadne opitý šofér vyčíňal v utorok pri záhradkárskej osade v Spišskej Novej Vsi. Päťdesiatsedemročný Krompašan demoloval všetko, čo mu prišlo do cesty.
Ako informovala košická krajská polícia, s autom narazil do elektronicky ovládanej brány, v ceste pokračoval a vošiel až pod prístrešok rodinného domu, kde opäť narazil do uložených drevených dosiek.
Šofér zaradil spiatočku a vycúval. Auto potom odstavil v záhradkárskej oblasti. Hneď nato ho čakala dychová skúška. Policajti mu namerali štyri promile alkoholu v dychu.
Svojím nezodpovedným konaním spôsobil škodu vo výške 600 eur, no našťastie nikoho nezranil. V prípade je už začaté trestné stíhanie pre ohrozenie pod vplyvom návykovej látky.
Zdroj: Webnoviny.sk - Opitý Krompašan demoloval, čo mu prišlo do cesty a nafúkal štyri promile © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
V obciach pod Tatrami pribúdajú defibrilátory, zachránili už desiatky ľudí
Kaliňák hovorí o love na jeho osobu, Matoviča označil za daňového podvodníka a útočil aj na Rajtára
