BRATISLAVA 2. septembra (WebNoviny.sk) - Vážne zranený ostal 27-ročný vodič po autonehode, ktorá sa stala pri obci Svinná (okres Trenčín) v nedeľu dopoludnia. Auto tam zišlo mimo vozovky, niekoľkokrát sa prevrátilo a ostalo na streche.
Na miesto vyslali leteckých záchranárov, ktorí si tam prevzali zraneného vodiča. Ten mal otvorenú zlomeninu nohy a poranenie chrbtice.
Na mieste mu poskytli neodkladné zdravotné ošetrenie a v stabilizovanom stave ho letecky previezli na úrazový príjem Fakultnej nemocnice v Trenčíne. Spolujazdkyňu ošetrili pozemní záchranári. Informovala o tom hovorkyňa Air - Transport Europe Zuzana Hopjaková.
Zdroj: Webnoviny.sk - Leteckí záchranári ratovali vodiča, ktorý mal po nehode poranenú chrbticu a otvorenú zlomeninu © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Simon: Nechceme byť súčasťou chaosu, za ktorý môže aj Heger. Názov sa už meniť nebude (video)
Európska únia stojí pred viacerými výzvami, vyhlásil premiér Pellegrini
