1.11.2019 (Webnoviny.sk) - Štyria ľudia zomreli a ďalší štyria utrpeli zranenia pri streľbe na halloweenskej párty v severnej Kalifornii. Incident sa stal v obci Orinda východne od mesta Oakland počas večierka, na ktorom sa zúčastnilo viac ako sto ľudí, povedal pre miestne noviny East Bay Times policajný náčelník David Cook. Ako uviedol do domu, kde sa párty konala, privolali policajtov okolo 22:45 miestneho času. Po príchode na miesto tam muži zákona našli štyroch mŕtvych. Podrobnosti o obetiach zatiaľ nie sú známe. Polícia vyšetruje príčinu streľby. Spomínaný dom sa nachádza v zámožnej štvrti, kde stojí viacero multimiliónových domov.
Zdroj: Webnoviny.sk - Halloweenska párty v Kalifornii sa skončila tragicky, streľbu neprežili štyria ľudia © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https:): failed to open stream: Adresár alebo súbor neexistuje in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Militanti odpálili plynovod na Sinajskom polostrove, k činu sa zatiaľ neprihlásila žiadna skupina

Kolíková by bola rada, ak by sa k projektu Európskej prokuratúry pridali aj Poľsko a Maďarsko