16.9.2023 (SITA.sk) - Politický subjekt Modrí, Most-Híd sa účasti v septembrových predčasných parlamentných voľbách za žiadnych okolností nevzdá.
Viac o téme: Predčasné voľby na Slovensku 2023
Líder strany Mikuláš Dzurinda a Béla Bugár apelujú na hnutie Progresívne Slovensko (PS) a médiá, aby prestali z potenciálneho volebného víťazstva progresívcov robiť jediný zmysluplný cieľ každého demokraticky zmýšľajúceho voliča.
„Prieskumy volebných preferencií nevedie strana Smer-SD ani hnutie PS. Je to 26, podľa niektorých prieskumov dokonca až 30 percent voličov, ktorí sú síce pevne rozhodnutí, že voliť pôjdu, ale ešte nie sú rozhodnutí, koho. Práve na nich chceme apelovať, aby si uvedomili váhu svojho hlasu, svoju občiansku zodpovednosť a vo voľbách hlasovali slobodne a podľa svojho presvedčenia," uviedol Dzurinda.
Zároveň zdôrazňuje, že nie je zdravé, keď od ľudí počúva, že sa boja voliť jeho stranu.
Zdroj: SITA.sk - Dzurinda a Bugár apelujú na Šimečku a médiá, lebo prieskumy nevedú progresívci ani Smer-SD © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Warning: getimagesize(https://cdn.webnoviny.sk/sites/34/2019/06/sud-676x451.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 212
Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/56831/virtual/www/clanoks.php on line 213
Lustrovaní novinári zvažujú spoločné podanie na súd, prípadné odškodné by si nenechali
Úrad pre verejné obstarávanie požaduje zvýšiť úroveň informovanosti zo strany štátnych inštitúcií
