Šport / 04. február 2019

Dominika Cibulková bude chýbať v zostave ženskej reprezentácie vo Fed Cupe

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 4. februára (WebNoviny.sk) - Dominika Cibulková bude chýbať slovenskej ženskej reprezentácii vo víkendovom stretnutí 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie 2019 tenisových reprezentačných družstiev v Rige (9. - 10. februára). Domáce Lotyšky vyzvú slovenský tím v súboji o postup do play-off o svetovú skupinu Pohára federácie 2020.

Slovenská jednotka Cibulková sa minulý týždeň predčasne vrátila z turnaja v Petrohrade pre vírusové ochorenie, z ktorého sa jej nepodarilo doteraz dostať. Lekári jej odporúčajú pokračovať v liečbe do konca týždňa.

Znamená to, že v utorok ráno 5. februára odcestuje do lotyšskej metropoly iba trojica hráčok - Viktória Kužmová, Karolína Schmiedlová a Rebecca Šramková. Informácie priniesol web Slovenského tenisového zväzu (STZ).

Dvadsaťdeväťročná Cibulková sa v pôvodnej nominácii na zápas Pohára federácie objavila po troch rokoch. Bývalá svetová štvorka dosiaľ naposledy hrala v tíme Slovenska v apríli 2016 proti Kanade. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Dominika Cibulková bude chýbať v zostave ženskej reprezentácie vo Fed Cupe © SITA Všetky práva vyhradené.