WASHINGTON 25. júna (WebNoviny.sk) - Manželka amerického prezidenta Melania Trumpová informovala, že jej hovorkyňa sa stane novou hovorkyňou Bieleho domu. Stephanie Grisham pracuje pre manželov od roku 2015.
Prvá dáma Spojených štátov v utorok na Twitteri uviedla, že "si nedokáže predstaviť nikoho lepšieho pre tento post".
Grisham nahradí Sarah Sanders, ktorá informovala o svojom odchode tento mesiac. Svoje pôsobenie v Bielom dome nazvala "životnou poctou". Do povedomia sa dostala výrokom, že Boh "chcel, aby sa Donald Trump stal prezidentom".
Zdroj: Webnoviny.sk - Biely dom bude mať novú hovorkyňu, Stephanie Grisham pracovala pre Melaniu Trumpovú © SITA Všetky práva vyhradené.
Súvisiace články:
Identitu muža v kauze Skripaľ potvrdili dedinčania, ktorí bývali v tej istej dedine ako podozrivý
Zemetrasenia na Haiti si vyžiadali najmenej dve obete a množstvo zničených domov (video)
