Zaujímavosti / 10. jún 2014

Vychutnajte si svoj obľúbený nápoj vďaka týmto kreatívnym hrnčekom

Patríte aj vy k ľuďom, ktorí si nevedia predstaviť svoj deň bez rannej šálky horúcej kávy, ktorá vás postaví na nohy, vynikajúceho „čaju o piatej“ alebo hrnčeka sladučkého kakaa pred tým, ako sa večer uložíte do postele? Ak si svoj obľúbený horúci nápoj doprajete v úžasnom dizajnérskom hrnčeku, zážitok z neho sa ešte zväčší.

 Pre niektorých ľudí je šálka horúcej kávy alebo čaju každodenným rituálom. Prečo si ho teda nespríjemniť a pri vychutnávaní si lahodnej šálky kávy sa rovno aj nenaladiť na celý deň? Nič nás neprebudí lepšie ako šálka horúcej kávy alebo obľúbeného čaju. Ak si teda svoj nápoj vychutnáte z milého vtipného hrnčeka, určite vám to vyčarí úsmev na tvári.

Mnohí ľudia považujú hrnčeky a šálky len za nutnosť, bez ktorej by si asi len ťažko vychutnali svoj nápoj. Ak však patríte k ľuďom, pre ktorých je dôležitý nie len obsah v ňom, určite si prídete na svoje. Ponúkame vám najkreatívnejšie dizajnérske návrhy, ktoré nie len, že spravia váš deň krajším, no môžu slúžiť aj ako skvelý darček pre priateľov. Urobte teda svoj ranný rituál zaujímavejším a nalaďte sa hneď z rána napríklad aj takouto maličkosťou.

Čajový set s kúpajúcou sa dievčinou
Hrnček šťastných rybárov
Monster hrnček na cookie
Šálky s príšerkami
Panda úsmev na vašej tvári
Žirafa hrnček
Zubatá šálka
Hrnčeková žehlička
Hrnček s prstami
Hrnček so zipsom
Vznášajúci sa hrnček
Klinový hrnček
Šálky s očami
Objímajúce sa šálky pre zaľúbených
Klávesnicové šálky na kávu
Šálka na zámok
Moustache hrnčeky
Štíhle šáločky
Hrnček s ochranou na fúzy
Odhryznutý hrnček
Grantový hrnček
Mr. Hrnčekový olizovač
Hrnčeky s chvostíkmi
Set hrnčekov "Eifel Tower"

Monika Budayová/boredpanda.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader