Zaujímavosti / 16. október 2014

Vychutnajte si nekonečný výhľad z 95-miliónového bytu v New Yorku

Zrejme jediná možnosť pre nás, ako sa nad týmto bytíkom pokochať, je prostredníctvom fotografií. Hovoríme totiž o 95 miliónoch dolárov.

Hoci budúca najvyššia budova New Yorku ešte nie je dokončená (plánovaná dostavba je v roku 2015), luxusné byty v nej sa už dajú kupovať. Nemusíte sa však príliš ponáhľať. Byty sú určené len pre veľmi bohatých ľudí. 

Konkrétne za byt z fotografií, by ste zaplatili 95-miliónov dolárov. Ale veď tam aj je za čo platiť.Obrovský priestor, kopu svetla, ktoré prichádza cez okná veľké 10x10 metrov a výhľad, ktorý je zrejme z toho všetkého najdrahší. 

Budova sa nachádza na 432 Park Avenue. Bude to najvyššia bytová budova na západnej pologuli! Nuž, kto by nechcel bývať vo výške 426 metrov?

Sprchovať sa a pozerať na západ slnka, alebo ráno vstať a ďalekohľadom sa pozrieť na New York. Toto však nie sú jediné vymoženosti bývania na 432 Park Avenue. Obyvatelia mrakodrapu majú k dispozícii aj osobné fitness centrum, či súkromnú reštauráciu.

Najväčšie byty majú rozlohu okolo 742 metrov štvorcových, no v prípade, že by ste sa vedeli uskromniť, sú tam aj "bytíky" s polovičnou rozlohou.

Tak, najvyšší čas začať šporiť!

Keď mrakodrap dokončia, bude vyšší ako Empire State Building, Chrysler Building aj ako Freedom Tower. 

DL/elitedaily.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader