Zaujímavosti / Kuriozity / 07. júl 2014

Unikátna klávesnica spája nostalgický pocit s ľahkosťou modernej technológie

Mnohí z nás majú len hmlistú, ak vôbec nejakú, spomienku na staré mechanické písacie stroje. Aj napriek tomu, že ich už dávno nahradili moderné počítače a tablety, ich štýl a atmosféra pri písaní predsa len mali svoje čaro.

Hlasné ťukanie, koncentrácia, papier posúvajúci sa zo strany na stranu a hlavne zvláštny vintage pocit z písania na mechanickom písacom stroji nemusí byť len nostalgickou spomienkou. Qwerkywriter je klávesnica, ktorá vyzerá ako starodávny písací stroj a pomocou USB ju jednoducho pripojíte ku svojmu počítaču alebo tabletu. 84 chrómových okrúhlych kláves a integrovaný stojan pre tablety sú perfektným nástrojom pre ľudí, ktorí chcú zažiť pocit starých pisárov z minulosti.

Klávesnica spája vzhľad starého písacieho stroja s ľahkosťou dnešnej technológie. USB mechanická klávesnica vám dáva hmatateľný pocit priamo z minulosti a zaručí dokonalý zážitok. Počítače a tablety síce boli vyvinuté na uľahčenie nášho života, no zvláštny pocit a atmosféra týchto mašiniek vás možno inšpiruje k novým myšlienkam.

Monika Budayová/mymodernmet.com

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader