Móda / 20. október 2020

Trendy jeseň-zima 2020/21 - čo musíte mať vo svojom šatníku?

Chystáte sa na jesenné nákupy módneho oblečenia? Chcete osviežiť svoj šatník a zároveň Vám záleží na premyslených nákupných rozhodnutiach a oblečení, ktoré Vám bude dlho úspešne slúžiť a bude vynikajúcim základom pre rôzne štýly. Tu je zoznam must have z nášho internetového obchodu s oblečením pre túto jeseň, kde nájdete univerzálne a nadčasové veci.

Módne klasické kabáty

V tejto sezóne sú módne klasické kabáty, čo sa týka strihu aj farieb. Populárne farby sú čierna, hnedá, béžová a biela. To však neznamená, že budete vyzerať nudne. Pamätajte, že zaujímavé a farebné doplnky môžu danú štylizáciu úplne zmeniť. Pútavé topánky, kabelka alebo šál a čiapka spôsobia, že nezostanete bez povšimnutia a umožnia Vám vytvárať nekonečné kombinácie iba s jedným klasickým kabátom.

Zmyselné šaty

Na jeseň sú dokonalé aj ženské zmyselné šaty. Mnohé z nich sa skvele hodia k čižmám a keď je vonku zima, môžete si obliecť teplejší sveter. Pri výbere nových šiat na jeseň stojí za to venovať osobitnú pozornosť materiálu, z ktorého sú vyrobené a strihu. Módne sú pletené a hrubé bavlnené šaty. Budete v nich nielen v pohodlí, ale aj v teple.

Bunda

Čierny, pastelový alebo snáď najmódnejší pléd tejto sezóny? V tejto sezóne nie je bunda iba doplnkom k ženskému obleku, často sa používa aj ako doplnok k šatám alebo jeansom. Môžete ju nosiť ako k elegantnej dámskej košeli, tak aj k teplému, pevnému roláku. Najobľúbenejšie farby sú biela, hnedá, všetky odtiene červenej a béžovej. Najmä to druhé bude vyhovovať mnohým rôznym štýlom.

Klasická biela košeľa - vždy trendy

Každý z nás má v šatníku bielu košeľu, ktorú si zvyčajne oblečie na špeciálne príležitosti, ako sú skúšky, pracovný pohovor alebo dôležité stretnutie v práci. Tým ale možnosti bielej košele nekončia, pretože rovnako dobre vyzerá aj v menej formálnej kombinácii, napríklad s univerzálnymi čiernymi nohavicami alebo dokonca s jeansami. Ak sa chcete riadiť najnovšími trendmi, zvoľte košeľu so stojatým golierom alebo bielu blúzku s nafúknutými rukávmi.

Najmódnejšie oblečenie pre ženy na jeseň a zimu 2020/21 nájdete na sk.selfieroom.com

 

(Deed/PR)