Tech / 07. október 2020

Profesionálne paletové regály, pomocou ktorých uskladníte tovar bez námahy

Pri usporiadaní logistických centier, výrobných dielní a obrovských skladových komplexov sú paletové regály široko využívané. Je to vďaka ich schopnosti optimálnej organizácie priestorov s veľkým objemom predaja. Toto je však iba malá časť z množstva výhod typických pre tento typ produktu.

My vás s tými ďalšími a najdôležitejšími v našom článku oboznámime podrobnejšie.

Rýchla optimalizácia priestoru

Úspech výrobného podniku nezávisí len od výšky vášho kapitálu, myšlienky a odborne zdatných zamestnancov, ale aj od toho, ako dobre je organizovaná práca v skladoch. Na dosiahnutie pozitívnych výsledkov v podnikaní sa preto používajú profesionálne paletové regály.

Sklad je predsa dôležitým prvkom každého dodávateľského reťazca. Ide o územie používané na ukladanie tovaru, ktorým môžu byť suroviny, hotové výrobky alebo sezónny tovar. Aby ste mali z jeho predaja zisk a príjmy, je potrebné dbať na vytvorenie optimálnych skladových podmienok, tak, aby ste ušetrili nielen pri nákladoch, ale aj mieste.

Racionálny spôsob skladovania a manipulácie s tovarom

Presne na tento účel sú určené a najvhodnejšie - pevné paletové regály. Kovové konštrukcie s drevotrieskovou alebo drôtenou policou s nosnosťou od 800 do 1000 kg, sa postarajú nielen o úsporu a optimalizáciu konkrétneho priestoru, ale aj o množstvo správne uskladneného tovaru bez narušenia jeho kvality a zmenšenia úžitkovej plochy. Práca v sklade bude vďaka tomu jednoduchšia a efektívnejšia, čo určite ocení každý jeden podnikateľ.

Jednoduchý a spoľahlivý dizajn

Nákupom paletových regálov bude ale disponovať váš sklad či firma množstvom ďalších výhod.  Medzi tie najdôležitejšie však patrí jednoduchý a pritom spoľahlivý dizajn. Kovové paletové regály STRONG s drôtenou policou a v antracitovej farbe sú vyrobené z ocele v špeciálne povrchovej úprave, ktorá zvyšuje ich odolnosť a životnosť pri použití aj v tých najnáročnejších klimatických podmienkach. Vďaka takejto výbave budú paletové regály: 

  • všestranné;
  • spoľahlivé;
  • praktické;
  • trvanlivé;
  • vybavené pre ťažký náklad;
  • odolné proti korózii, vlhkosti, chemikáliám, teplotným extrémom a plesniam.

Všetky tieto vlastnosti, farebné prevedenie a jednoduchá, no pritom pevná konštrukcia regálov vám tak umožní ich využitie v akomkoľvek priestore. Avšak, v sklade, obchode alebo dielni majú svoje nenahraditeľné miesto a najväčšie zastúpenie. Ak by to ale nestačilo, paletové regály je  možné optimalizovať a doplniť aj pomocou prídavných modulov regálov.

Vysoká a dostupná kvalita

Pre usporiadanie logistických centier a výrobných dielní sú paletové regály LONGSPAN  s drevotrieskovou policou určené na viacúrovňové skladovanie tovaru, ku ktorému máte prístup bez najmenších obmedzení. 

Výhodou tohto typu regálov sú aj optimálne rozmery s výškou 2 metre, troma  veľkými policami s rozmermi 1500 x 800 mm a nosnosťou až 1000 kg na 1 policu. Všetko významné parametre, ktoré sú pre uskladnenie veľkého množstva tovaru alebo menších či väčších bremien v sklade veľmi dôležité. Za prijateľnú cenu a s 5 ročnou zárukou si ich môžete objednať online od Majstra Regálov.

Najlepšie riešenie do skladu alebo do dielne

Ak potrebujete paletové regály, bude sa vám páčiť aj ich cena. Ako sme už niekoľkokrát spomínali, ponuka od Majstra Regálov je charakteristická vysokou kvalitou a odolnosťou. Cena funkčných regálových systémov sa však počíta individuálne, pričom je tento ukazovateľ ovplyvňovaný rôznymi faktormi. Napríklad zaťažením priestoru police, výškou kovového úložného regálu, jeho dĺžkou a konštrukčným prevedením. 

Avšak, bez ohľadu na to, aký typ si vyberiete, vždy to bude pre vašu firmu výhodné riešenie, pretože s paletovými regálmi optimalizujete celý priestor, získate k tovaru jednoduchý prístup a dosiahnete racionálne využitie celej plochy a objemu skladu. Tak sa presvedčte, ako jednoducho a rýchlo si podnikanie s kovovými regálmi zjednodušíte.

Zdroj obrázka: Majster-regal.sk

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader