Zaujímavosti / 27. máj 2018

Otestujte v podnikaní služby moderného call centra a začnete sa tešiť z väčšieho záujmu

Veľmi často sa stáva, že sa snažíme vo svojom živote nájsť cestu, ktorá nás privedie k vysnívanému cieľu možno rýchlejšie a ľahšie. Vyhneme sa tak mnohým prekážkam, ktoré nám do cesty nalinkoval sám život. Nie je to ale vždy tak celkom jednoduché a samozrejmé, že si vieme pomôcť, a to ani vtedy, ak máme výhodnejšiu ponuku práve a doslova pod nosom. Aby ste nedopadli rovnako, prečítajte si tento článok a uvidíte, že sa vám v podnikaní podarí nájsť tie najjednoduchšie cestičky k splneniu tohto cieľa.

O čom je dobrý telemarketing

Telemarketing alebo sociálne siete - čo je efektívnejšie pre váš predaj? Ste si istý, že odpoveď na túto otázku je zrejmá? Nepokúšajte sa urobiť unáhlené závery. Ani prednosti sociálnych sietí nie sú na škodu, ale s dobrým telemarketingom máte veľké eso v rukáve. Povieme si v čom je takýto marketing výhodnejší.

 

V rýchlosti

Ak chcete nadviazať kontakt s potenciálnym klientom na sociálnych sieťach, to trvá pomerne dlho. Budete musieť zverejňovať zaujímavé príspevky, inzerovať, propagovať publikácie, sledovať komentáre, posielať pozvánky. Kým sa dopracujete k objednávke, vyžaduje si to niekedy naozaj poriadnu trpezlivosť.

 

S telemarketingom, poskytovaným od skúseného call centra v Bratislave je všetko oveľa rýchlejšie. Áno, musíte stráviť nejaký čas na štúdium publika, segmentáciu a na zostavenie základne telefónnych čísel. Ale nadviazať kontakt s kupujúcim bude potom takmer okamžité. Navyše, ak využijete služby spomínaného centra, získavanie základne nebude pre váš podnik tak zdĺhavé.

 

V efektívnosti

Vieme, že dnes je slovo efektivita, veľmi obľúbené. Často sa používa na označenie unikátneho systému, ktorý vám má pomôcť s riadením konkrétnych úloh. Telemarketing je na to ako stvorený.

 

Keď vediete konštruktívny dialóg s osobou na základe vopred pripraveného scenára, je pre vás omnoho ľahšie ho presvedčiť, aby vykonal cielenú akciu. Online propagácia sa dnes radí k jednému z najúčinnejších nástrojov, ale nie je to všetko. Občas musíte siahnuť aj po iných riešeniach, ktoré sa naozaj oplatia, ako napríklad bezpečnostné plastové plomby.

 

Najlepšie ale urobíte, ak začnete telemarketing a online propagáciu kombinovať, aby ste dosiahli väčší počet potenciálnych zákazníkov. Aj tu platí viac hláv viac rozumu.

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader