Videá / Filmy / 20. august 2016

Na jeseň príde do kín nadupané sci-fi Arrival. Pozrite si jeho prvé trailery

Stretnutie s civilizáciou z inej planéty, očakávanie konca sveta ale aj poriadne napínavý dej. To všetko nám ukazuje akási predzvesť k filmu Arrival, ktorý by mal do našich kín zavítať túto jeseň.

Dobrých sci-fi filmov nie je nikdy dosť, špeciálne ak ide o také, v ktorých sa dočkáme zaujímavých zvratov či originálneho príbehu. To, čo doposiaľ tvorcovia o snímke Arrival prezradili, môže tešiť najmä fanúšikov premyslených zápletiek, ktorí ich uprednostnia viac, než akčné scény s votrelcami z inej planéty.

Na veľkých menách sa nešetrilo. V hlavnej úlohe sa objaví Amy Adams. Zahrá si lingvistku, ktorá bude musieť rozlúštiť odkazy a posolstvá, ktoré k nám návštevníci z vesmíru posielajú a postarať sa o komunikáciu s nimi - aby nás všetkých nezničili. Sekundovať jej budú Jeremy Renner či Forest Whitaker.

Ak vás zaujíma kedy si máte v diári zaznačiť návštevu kina, vedzte, že 10. november je dátum slovenskej premiéry. A ak chcete vedieť aspoň o trochu viac detailov, pozrite si oba trailery, ktoré nám tvorcovia „vypustili”:

Foto: Youtube.com

 

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader