Zdravie / 11. apríl 2017

Kávový peeling nielen pre ženy

Jar je tu a v mnohých z nás to prebúdza túžbu vyzerať lepšie. Okrem pravidelného pohybu je vhodné venovať zvýšenú starostliovsť aj pokožke. Týka sa to nielen žien, ale aj mužov. Ukážeme vám, že starostlivosť o pokožku môže byť jednoduchá a rýchla, a popritom veľmi účinná a zábavná. Pre niektorých dokonca návyková!

(DEED/PR) Prvým krokom v starostlivosti o unavenú pokožku by malo byť odstránenie jej odumretých čiastočiek. Veľmi jej prospeje, ak ju prekrvíte a podporíte cirkulácu krvi. Potom je dôležité pokožku vyživiť a hydratovať. To všetko vie zabezpečiť kávový peeling MARK scrub.

Zloženie a účinky MARK scrub

Odstránenie odumretých čiastočiek kože a drobných nečistôt zabezpečí káva robusta, hnedý cukor a morská soľ. Kofeín obsiahnutý v jemno pomletých kávových zrnách podporí cirkuláciu krvi, hnedý cukor a morská soľ vďaka svojej štruktúre zbavia pokožku jej odumretých častí a vyčistia póry. Všetky tieto zložky podporia príjemné prekrvenie a každá, aj vyčerpaná pokožka, sa príjemne zregeneruje.

Výživu pokožke dodajú mandľový a kokosový olej. Za studena lisovaný mandľový olej má upokojujúce a regeneračné účinky, panenský kokosový olej pokožku zvhlčí a zmäkčí a to bez upchávania pórov. Oba tieto oleje pokožka vpije a tak sa primerane vyživí, zostane hebká, jemná a hydratovaná a to aj v prípade, ak ošetrujete suchú pokožku.

Ak už pokožku zbavíme odumretých čiastočiek, prekrvíme ju, vyživíme a hydratujeme, je veľmi dôležité, aby sme ju v takomto stave zachovali čo najdlhšie a aby sme ju chránili pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi počasia. To zabezpečí vitamín E, ktorý je silným antioxidantom a je takisto jednou zo zložiek kávového peelingu MARK scrub.

Použitie a varianty MARK scrub

Na použitie kávového peelingu MARK scrub si v sprche vyhraďte aspoň jedenkrát týždenne 3 – 5 minút navyše. Po sprchovaní naneste scrub na vlhkú pokožku. Môžete ho použiť nielen na telo, ale aj na tvár. Na pokožku ho môžete naniesť alebo aj jemne vmasírovať. Potom ho nechajte pôsobiť niekoľko minút a následne ho dôkladne zmyte.

Návykovosť MARK face and body scrub sa prejavuje veľmi rýchlo – vaša pokožka bude jemná, vyživená a hydratovaná už po prvom použití. A bude sa vám to páčiť! Navyše voňavá bude nielen vaša pokožka, ale aj kúpeľňa.

Že vaša pokožka nie je unavená? Vyskúšajte kávový peeling MARK scrub a na vlastnej koži pocítite rozdiel. Na výber máte päť rôznych aróm: orignál (káva), čokoláda, kokos, citrus a pepermint. Ak máte citlivú pleť na tvári, vyskúšajte kávový peeling MARK face scrub. Pre mužov je k dispozícii kávový peeling MARK scrub „for HIM after GYM“ s čokoládovo-pepermintovou vôňou.

 

Viac informácií nájdete na www.markscrub.com, recenzie a fotky na Facebooku a Instagrame.

Zdroj Foto: reprofoto Youtube

Čítaj slovenské správy pohodlne aj v mobile. Stiahni si aplikáciu Slovak news reader