Slovensko / 14. august 2018

Muž sa pokúsil na Zlatých pieskoch ukradnúť bicykle, pri čine ho však zadržala polícia

        
        
        
          
        
        
        BRATISLAVA 14. augusta (WebNoviny.sk) - Pozornosti policajnej hliadky neunikol v areáli Zlatých pieskov v Bratislave muž, ktorý sa v noci z nedele na pondelok pokúsil ukradnúť dva bicykle.

Agentúru SITA o tom informovala bratislavská krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková. "Poverený príslušník polície vzniesol obvinenie 41-ročnému Štefanovi D. z Bratislavy," dodala Slamková.


Podľa výsledkov doterajšieho vyšetrovania obvinený v areáli Zlatých Pieskov zložil bicykle z držiaka pripevneného na karavane a jeden z týchto bicyklov prehodil za oplotenie areálu.

Pri pokuse prehodiť za plot aj druhý bicykel ho spozorovala policajná hliadka. Policajti muža zadržali a eskortovali ho na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov ho umiestnili do cely policajného zaistenia.

 "Vec sa realizuje v tzv. „superrýchlom“ konaní. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému trest odňatia slobody až na dva roky," uviedla hovorkyňa. 
        

Zdroj: Webnoviny.sk - Muž sa pokúsil na Zlatých pieskoch ukradnúť bicykle, pri čine ho však zadržala polícia © SITA Všetky práva vyhradené.